092022 - CBK Košice - spot 04

Basketbalistky Young Angels pozývajú fanúšikov na Košické derby novej extraligovej sezóny, kde vyzvú súperky z CBK Košice. Mladé anjelky odohrajú 1vého októbra o 18tej hodine svoj prvý zápas v telocvični SOU Šaca. Hráčky Young Angels CBK podporujú: VEOLIA-staráme sa o svetové zdroje, Basket.sk – viac ako spravodajstvo, Predpredaj.sk, Hotel Yasmin Košice, a KAPPA - oblečieme Váš tím,

092022 - CBK Košice - spot 03

Basketbalistky Young Angels pozývajú fanúšikov na Košické derby novej extraligovej sezóny, kde vyzvú súperky z CBK Košice. Mladé anjelky odohrajú 1vého októbra o 18tej hodine svoj prvý zápas v telocvični SOU Šaca. Hráčky Young Angels CBK podporujú: VEOLIA-staráme sa o svetové zdroje, Basket.sk – viac ako spravodajstvo, STENGL – konzultačná spoločnosť pre samosprávu, Stabilita- piliér Vášho dôchodku , a Mesto Košice.

092022 - CBK Košice - spot 02

Basketbalistky Young Angels pozývajú fanúšikov na Košické derby novej extraligovej sezóny, kde vyzvú súperky z CBK Košice. Mladé anjelky odohrajú 1vého októbra o 18tej hodine svoj prvý zápas v telocvični SOU Šaca. Hráčky Young Angels CBK podporujú: VEOLIA-staráme sa o svetové zdroje, AQUAPRO – zdravá voda na dosah, COLIPREV -aby deti nebolelo bruško, KOFT-partnerstvo s dlhodobou tradíciou, a SOR Slovakia – ekologické autobusy pre Vaše cestovanie.

092022 - CBK Košice - spot 01

Basketbalistky Young Angels pozývajú fanúšikov na Košické derby novej extraligovej sezóny, kde vyzvú súperky z CBK Košice. Mladé anjelky odohrajú 1vého októbra o 18tej hodine svoj prvý zápas v telocvični SOU Šaca. Hráčky Young Angels CBK podporujú: VEOLIA-staráme sa o svetové zdroje, AQUAPRO – zdravá voda na dosah, VISION IT – informačné stratégie, TRIPEX-letenky a ubytovanie onlajn, a SOR Slovakia – ekologické autobusy pre Vaše cestovanie.

082022 - Nábor - spot 04

Akadémia Young Angels otvára nový ročník pre dievčatá narodené v 2011tom až 2014tom roku a práve Vaša dcéra môže byť jednou z nich. Basketbal je cestou, ktorá Ťa naučí správne sa hýbať a spolupracovať v mladom kolektíve. Viac na www.youngangels.sk Akadémiu podporujú: VEOLIA-staráme sa o svetové zdroje, Basket.sk – viac ako spravodajstvo, Predpredaj.sk, Hotel Yasmin Košice, a KAPPA - oblečieme Váš tím,

082022 - Nábor - spot 03

Akadémia Young Angels otvára nový ročník pre dievčatá narodené v 2011tom až 2014tom roku a práve Vaša dcéra môže byť jednou z nich. Basketbal je cestou, ktorá Ťa naučí správne sa hýbať a spolupracovať v mladom kolektíve. Viac na www.youngangels.sk Akadémiu podporujú: VEOLIA-staráme sa o svetové zdroje, Basket.sk – viac ako spravodajstvo, STENGL – konzultačná spoločnosť pre samosprávu, Stabilita- piliér Vášho dôchodku , a Mesto Košice.

082022 - Nábor - spot 02

Akadémia Young Angels otvára nový ročník pre dievčatá narodené v 2011tom až 2014tom roku a práve Vaša dcéra môže byť jednou z nich. Basketbal je cestou, ktorá Ťa naučí správne sa hýbať a spolupracovať v mladom kolektíve. Viac na www.youngangels.sk Akadémiu podporujú: VEOLIA-staráme sa o svetové zdroje, AQUAPRO – zdravá voda na dosah, COLIPREV -aby deti nebolelo bruško, KOFT-partnerstvo s dlhodobou tradíciou, a SOR Slovakia – ekologické autobusy pre Vaše cestovanie.

082022 - Nábor - spot 01

Akadémia Young Angels otvára nový ročník pre dievčatá narodené v 2011tom až 2014tom roku a práve Vaša dcéra môže byť jednou z nich. Basketbal je cestou, ktorá Ťa naučí správne sa hýbať a spolupracovať v mladom kolektíve. Viac na www.youngangels.sk Akadémiu podporujú: VEOLIA-staráme sa o svetové zdroje, AQUAPRO – zdravá voda na dosah, VISION IT – informačné stratégie, TRIPEX-letenky a ubytovanie onlajn, a SOR Slovakia – ekologické autobusy pre Vaše cestovanie.

072022 - Poďakovanie - spot 04

Basketbalová akadémia Young Angels ziskom šiestich majstrovských titulov a jedného striebra z ôsmych záverečných turnajov potvrdila svoju kvalitu. Za priazeň počas celej sezóny ďakujú nielen svojim najvernejším fanúšikom, ale aj tým, ktorí ich počas všetkých duelov podporovali. VEOLIA-staráme sa o svetové zdroje, Basket.sk – viac ako spravodajstvo, Predpredaj.sk, Hotel Yasmin Košice, a KAPPA - oblečieme Váš tím,

072022 - Poďakovanie - spot 03

Basketbalová akadémia Young Angels ziskom šiestich majstrovských titulov a jedného striebra z ôsmych záverečných turnajov potvrdila svoju kvalitu. Za priazeň počas celej sezóny ďakujú nielen svojim najvernejším fanúšikom, ale aj tým, ktorí ich počas všetkých duelov podporovali. VEOLIA-staráme sa o svetové zdroje, Basket.sk – viac ako spravodajstvo, STENGL – konzultačná spoločnosť pre samosprávu, Stabilita- piliér Vášho dôchodku , a Mesto Košice.

072022 - Poďakovanie - spot 02

Basketbalová akadémia Young Angels ziskom šiestich majstrovských titulov a jedného striebra z ôsmych záverečných turnajov potvrdila svoju kvalitu. Za priazeň počas celej sezóny ďakujú nielen svojim najvernejším fanúšikom, ale aj tým, ktorí ich počas všetkých duelov podporovali. VEOLIA-staráme sa o svetové zdroje, AQUAPRO – zdravá voda na dosah, COLIPREV -aby deti nebolelo bruško, KOFT-partnerstvo s dlhodobou tradíciou, a SOR Slovakia – ekologické autobusy pre Vaše cestovanie.

072022 - Poďakovanie - spot 01

Basketbalová akadémia Young Angels ziskom šiestich majstrovských titulov a jedného striebra z ôsmych záverečných turnajov potvrdila svoju kvalitu. Za priazeň počas celej sezóny ďakujú nielen svojim najvernejším fanúšikom, ale aj tým, ktorí ich počas všetkých duelov podporovali. VEOLIA-staráme sa o svetové zdroje, AQUAPRO – zdravá voda na dosah, VISION IT – informačné stratégie, STENGL – konzultačná spoločnosť pre samosprávu, a SOR Slovakia – ekologické autobusy pre Vaše cestovanie.